A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Комунальний заклад освіти
«Криворізький ліцей «Джерело»
Дніпропетровської обласної ради»

Відкрий свій розум та серце новим враженням і новим знанням!

Наші досягнення та визнання

Колектив комунального закладу освіти «Криворізький ліцей «Джерело» Дніпропетровської обласної ради» бере активну участь у заходах МОН України з висвітлення досвіду інноваційної освітньої та дослідно-експериментальної діяльності.

За останні 9 років здобутки колективу були представлені у 23 міжнародних симпозіумах, наукових і науково-практичних конференціях, виставках; 39 всеукраїнських наукових і науково-практичних конференціях; 28 обласних наукових і науково-практичних конференціях, семінарах, інших освітянських заходах під егідою МОН України.

Кожного року здобувачі освіти Криворізького ліцею «Джерело» приймають участь та отримують призові місця й відзнаки всеукраїнських, регіональних конкурсах «Імені Петра Яцика», «Кенгуру», «Геліантус», «Соняшник», «Грінвіч», предметних олімпіадах, інтернет-олімпіаді «На урок» та «Всеосвіта», творчих конкурсах, обласних фестивалях та багатьох інших.

Досвід діяльності колективу закладу постійно висвітлюється у ЗМІ та освітянській пресі, журналах, ділових виданнях і збірниках матеріалів конференцій, конкурсних роботах (136 публікацій) за останні 9 років.

За період з 2011 по 2023 роки колектив КЗО «Криворізький ліцей «Джерело» ДОР» отримав високі відзнаки інноваційної освітньої діяльності щорічних міжнародних виставок «Інноватика в сучасній освіті» та «Сучасні заклади освіти» (м. Київ), а також дипломи за активну участь у розбудові національної освіти.

Колектив закладу за результатами оцінювання конкурсних робіт отримав 14 медалей тематичних номінацій міжнародних виставок – 9 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі з представлення інноваційного освітнього досвіду роботи з тем:

 • «Упровадження у навчально-виховний процес середнього освітнього закладу інноваційних педагогічних технологій» (Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», 2011 рік);
 • «Професійна діяльність вчителя в інноваційному навчальному закладі» (Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», 2013 рік);
 • «Педагогічна майстерність як інноваційна технологія підвищення якості освіти» (Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 2014 р.);
 • «Сучасний навчальний заклад як соціокультурний осередок громадянсько-патріотичного виховання дітей та студентської молоді» (Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», 2015 рік);
 • «Інноваційні форми розвитку професійної компетентності педагогічних працівників у закладах освіти» (Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», 2016 рік);
 • «Розробка та використання інноваційних методик змішаного навчання» (Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», 2018 р.).
 • «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення» (Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»,  2018 р.);
 • «Інноваційна діяльність закладів освіти – ресурс забезпечення якості освіти» (Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 2019 р.);
 • «Упровадження внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності і якості освіти у закладі загальної середньої освіти» (Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», 2020 р.);
 • «Психологічний супровід освітніх реформ у діяльності психологічної служби» (Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», 2021 р.);
 • «Експериментальна діяльність закладів освіти як чинник професійного зростання педагогів» (Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», 2021 р.).
 • «Сучасний заклад освіти – територія збереження та зміцнення здоров’я» (міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», 2022 р.).
 • «Формула «4К» в дії: технології формування навичок xxi століття» (міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти», 2023 р.).
 • "Феномен критичного мислення в контексті медійної грамотності сучасних здобувачів освіти" (Міжнародна виставка "Сучасні заклади освіти", 2024 р.)

За результатами участі у всеукраїнському конкурсі на кращі рухові активності «Будь активним заради миру», який проходив у рамках україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я» протягом І семестру 2022-2023 н.р., серед 25 щасливчиків-переможців – і наш ліцей (загальна кількість шкіл-учасників майже 2000)!

Як результат – комунальний заклад освіти «Криворізький ліцей «Джерело» Дніпропетровської обласної ради» входить до каталогу престижних освітніх закладів України і в 2021 році став пілотним для реалізації всеукраїнського освітнього проєкту «Модель здорової школи» загальнонаціональної програми Президента України «Здорова Україна» з популяризації здорового способу життя та зміцнення здоров’я учнів.

Дата: від до Скинути

Золота медаль за підсумками роботи в рамках ХІІІ Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти"

За результатами участі колективу закладу у роботі ХІІІ Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти", яка пройшла наприкінці листопада 2022 року, нарешті (бо роботу відправили ще у лютому) отримали високу відзнаку - ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ тематичної номінації "Сучасний заклад освіти - територія збереження та зміцнення здоров'я".

19:06 22.12.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора