A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Комунальний заклад освіти
«Криворізький ліцей «Джерело»
Дніпропетровської обласної ради»

Відкрий свій розум та серце новим враженням і новим знанням!

Волонтерська родина "Джерела"

Дата: від до Скинути

Розпалювачі від учнів-волонтерів воїнам ЗСУ

Кожен на своєму місці докладає максимум зусиль для нашої Перемоги. Учні 11-В класу КЗО «КЛ «Джерело» ДОР» теж не залишаються осторонь. Романенко Ольга власноруч виготовляє розпалювачі для воїнів ЗСУ. Нехай вогники дитячих надій на світле майбутнє зігрівають наших воїнів у цей надскладний час. Все буде Україна. Разом до Перемоги!

20:40 25.12.2023

5 грудня у світі відзначають Міжнародний день волонтера!

5 грудня у світі відзначають Міжнародний день волонтера. З 24 лютого 2022 року волонтерський рух в Україні не просто посилився, а набув величезних масштабів. У кожного своє поле бою. Наш колектив, наша шкільна родина не могла стояти осторонь. Давайте разом з вами пригадаємо, як все починалось….

20:35 05.12.2023

Акція до Дня ЗСУ «ВОХ для героя»

Учні, батьки, педагоги та співробітники нашого закладу провели благодійну акцію «ВОХ для героя». Разом ми приготували подарунки до Дня Святога Миколая та Дня ЗСУ для наших захисників. Зібрала все необхідне: теплі шкарпетки, чай, каву, печиво, цукерки, листи та малюнки, аби вони відчули краплинку домашнього тепла, яким ми хочемо поділитися.

20:31 05.12.2023

Акція «ВОХ для героя»

Ви любите робити подарунки? Ми ТАК! В Криворізькому ліцеї «Джерело» пройшла акція «ВОХ для героя». Це вже друга благодійна акція, яка пройшла в вересні. Здобувачі освіти разом з педагогами приготували подарунки для наших захисників. Ми дякуємо нашим мужнім Героям. Тим, хто дарує надію жити, творити, любити та вірити у світле майбутнє. За мужність, честь, героїзм, за новий день, за змогу навчатися, працювати та можливість обійняти рідних.

20:26 25.09.2023

Волонтерський проєкт «Скарбничка добрих справ»

масове інформування здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти міста, батьківської громадськості, педагогів з питання необхідності розвитку молодіжного волонтерського руху; формування активної життєвої позиції, свідомого ставлення до розвитку соціальної активності та формування ціннісних орієнтацій особистості; розвиток ініціативи, відповідальності, вміння надати моральну, психологічну (в разі необхідності – матеріальну) підтримку тим, хто цього потребує; згуртування учасників освітнього процесу «учні – педагоги – батьки» та активної громадськості у співпраці з питань формування сучасного молодіжного волонтерського руху. Тривалість проєкту – навчальний рік (в рамках проведення загальношкільних акцій з підбиттям підсумків наприкінці навчального року).

20:04 21.12.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора