A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Комунальний заклад освіти
«Криворізький ліцей «Джерело»
Дніпропетровської обласної ради»

Відкрий свій розум та серце новим враженням і новим знанням!

Науково-дослідницька робота

https://man.gov.ua/

https://dvman.dnepredu.com/

https://www.facebook.com/JAS.Ukraine

Дата: від до Скинути

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

Вітаємо Руслана Плотнікова, учня 11-Г класу (профіль математика) та Максима Вікторовича Кукушкіна, вчителя інформатики, з ПЕРЕМОГОЮ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ науково-дослідницьких робіт МАН України (наукова секція "Фінанси, банківська справа та страхування"). 

22:56 15.05.2024

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

Щиро вітаємо Руслана Плотнікова, учня 11-Г класу КЗО "Криворізький ліцей "Джерело" ДОР" та Максима Вікторовича Кукушкіна, наукового керівника та вчителя інформатики ліцею, з високою відзнакою - І місцем ІІ (обласного) етапу всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (наукова секція "Фінанси, банківська справа та страхування" відділення Економіки).

21:36 20.02.2024

Міський етап всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

15 і 16 січня 2024 року в комунальному закладі освіти "Криворізький ліцей "Джерело" Дніпропетровської обласної ради" відбувся І (міський) етап всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

22:25 17.01.2024

Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2023-2024 навчальному році

Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2023-2024 навчальному році

18:12 05.11.2023

Знову перші!

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ підсумкових протоколів проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення МАН України (заочне оцінювання робіт, постерний захист і виступ на науковій конференції) відділення Хімії та біології, секції Ботаніки МАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ!

18:49 27.02.2023

Вітаємо переможця обласного етапу конкурсу-захисту НДР МАН України (відділення економіка)

МАЄМО ЩЕ ОДНЕ І МІСЦЕ! ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ підсумкових протоколів проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення МАН України (заочне оцінювання робіт, постерний захист і виступ на науковій конференції) відділення Економіки МАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

20:17 13.02.2023

Учні ліцею взяли участь в обласному етапі конкурсу-захисту НДР МАН України

9 та 10 лютого ще троє наших талановитих ліцеїстів захищали науково-дослідницькі роботи у ІІ обласному етапі конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК України. На цей раз захист відбувався у наукових відділеннях Економіки та Технічних наук.

20:13 12.02.2023

Вітаємо переможців обласного етапу захисту НДР МАН України (секція етнології та журналістики)

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ підсумкових протоколів проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення МАН України (заочне оцінювання робіт, постерний захист і виступ на науковій конференції) відділень "Історія" та "Філософії та суспільствознавства" МАЄМО ДВОХ ПЕРЕМОЖЦІВ!

20:07 06.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора