A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Комунальний заклад освіти
«Криворізький ліцей «Джерело»
Дніпропетровської обласної ради»

Відкрий свій розум та серце новим враженням і новим знанням!

Структура та органи управління закладу освіти

Комунальний заклад освіти «Криворізький ліцей «Джерело» Дніпропетровської обласної ради» заснований на спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області та перебуває в управлінні Дніпропетровської обласної ради.

Координацію навчально-методичної діяльності закладу здійснює департамент освіти і науки облдержадміністрації у межах повноважень, установлених чинним законодавством України.

Тип Закладу – ліцей. Профіль Закладу – академічний ліцей. Заклад містить у своїй структурі пансіон, що забезпечує проживання та утримання  учнів.

Заклад проводить освітню діяльність на різних рівнях загальної середньої освіти та господарську діяльність з медичної практики на підставі відповідної ліцензії.

Організаційна структура закладу є триступеневою (І ступінь початкова школа — 3-4 кл. - загальноосвітні класи, II ступінь базова школа - 5-7 кл. - загальноосвітні, 8-9 класи - допрофільні з поглибленим вивченням предметів та III ступінь - профільний - 10-12 класи на основі поглибленого вивчення предметів відповідно до профілів Закладу).

Повна загальна середня освіта у Закладі здобувається на таких рівнях:

початкова освіта – перший рівень повної загальної середньої освіти, який функціонує як перехідний до 2024 року;

базова середня освіта – другий рівень повної загальної середньої освіти, що передбачає виконання учнем вимог до результатів навчання, визначених державним стандартом базової середньої освіти (гімназія);

профільна середня освіта - третій рівень повної загальної середньої освіти, що передбачає виконання учнем вимог до результатів навчання, визначених державним стандартом профільної середньої освіти (ліцей).

З урахуванням освітніх запитів населення, кадрового забезпечення та матеріально-технічної і методичної бази Заклад організовує навчання в старшій школі за суспільно-гуманітарним,  природничо-математичним, економічним та художньо-естетичним профілями.

Заклад може мати у своєму складі структурні підрозділи: освітній, медичний, господарський, фінансовий, пансіон з частковим утриманням учнів.

Пансіон передбачений для цілодобового перебування дітей, які проживають в різних населених пунктах області та не можуть щодня приїздити на навчання до Закладу або якщо перебування в дорозі перевищує одну годину.

Керівництво діяльністю закладу здійснює директор, який призначається на посаду за строковим договором Органом управління майном за результатами конкурсного відбору. Директор призначає заступників із навчально-виховної, науково-методичної, виховної роботи та з адміністративно-господарських питань.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора