A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Комунальний заклад освіти
«Криворізький ліцей «Джерело»
Дніпропетровської обласної ради»

Відкрий свій розум та серце новим враженням і новим знанням!

Охорона праці

В ліцеї заплановані і виконуються заходи з охорони праці та техніки безпеки з учнями і працівниками закладу, проводиться вступний та первинний, повторний та цільові (а в разі необхідності – позапланові) інструктажі з охорони праці та техніки безпеки, розроблені інструкції з охорони праці з кожного виду робіт, які пов’язані з можливістю отримання працівниками або учнями травм або загрози здоров’ю.

В ліцеї систематично ведуться журнали реєстрації інструктажів.

У квітні 2022 року у відповідності до Закону України «Про охорону праці», «Про працю» та Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти, здійснено перегляд усіх інструкцій, що діяли в закладі, затверджені наказом по ліцею та зареєстровані в журналах реєстрації. За річним планом роботи ліцею проводяться тижні з безпеки життєдіяльності та охорони праці, у рамках яких проходять дні цивільного захисту, конкурси малюнків, творів. Ведеться журнал реєстрації нещасних випадків. Учні, працівники ліцею в установлені терміни проходять медичний огляд, усі працівники мають санітарні книжки.

Стан роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності постійно аналізується, ведеться контроль за дотриманням вимог техніки безпеки, за результатами аналізу і контролю видаються відповідні накази та довідки, розробляються плани заходів. Щорічні підсумкові накази з охорони праці та безпеки життєдіяльності є основою для складання річних звітів, темою засідань педагогічної ради.

Виробничого травматизму немає.

Відповідно до вимог Табеля термінових та строкових донесень МОН у сфері охорони праці та безпеки життєдіяльності закладом своєчасно надаються в Департамент освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації звіти про нещасні випадки і травматизм.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора