A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Комунальний заклад освіти
«Криворізький ліцей «Джерело»
Дніпропетровської обласної ради»

Відкрий свій розум та серце новим враженням і новим знанням!

Наші публікації

Дата: від до Скинути

Карленко Н.В., Терещенко Н.Д. "РОЗРОБКА ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ, ПРОЄКТІВ, ПРОГРАМ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СУЧАСНОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (ШКОЛИ КУЛЬТУРИ ЗДОРОВ’Я)"

РОЗРОБКА ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ, ПРОЄКТІВ, ПРОГРАМ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СУЧАСНОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (ШКОЛИ КУЛЬТУРИ ЗДОРОВ’Я)

14:30 13.05.2021

Волощук Людмила Олегівна "Прийоми активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій"

Прийоми активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій.

14:28 13.05.2021

Карленко Н.В., Терещенко Н.Д. "СУЧАСНІ ІНДИКАТОРИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: ІННОВАЦІЙНА ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ, ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА РОБОТА, ТВОРЧО-ПОШУКОВА АКТИВНІСТЬ, ПРОДУКТИВНА СПІВПРАЦЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ (ПЕДАГОГІКА

СУЧАСНІ ІНДИКАТОРИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ: ІННОВАЦІЙНА ОСВІТНЯ ДІЯЛЬНІСТЬ, ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНА РОБОТА, ТВОРЧО-ПОШУКОВА АКТИВНІСТЬ, ПРОДУКТИВНА СПІВПРАЦЯ УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ (ПЕДАГОГІКА ПАРТНЕРСТВА)

14:25 13.05.2021

Журба Ірина Сергіївна "ЗГУРТУВАННЯ УЧНІВСЬКОГО КОЛЕКТИВУ У ПРОЦЕСІ ВИХОВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНО АКТИВНОЇ ОСОБИСТОСТІ"

Тема згуртування учнівського колективу була, є і залишається актуальною в будь-який період реформування системи освіти. Молодший шкільний вік є особливо важливим у становленні особистості дитини, адже саме в цьому віці закладаються основи особистісного розвитку.

14:23 13.05.2021

Волощук Людмила Олегівна "РОЗВИТОК ПІЗНАВАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ НА УРОКАХ ХІМІЇ ТА ІНФОРМАТИКИ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ МОТИВАЦІЙНИХ ІНТЕРЕСІВ В СИСТЕМІ ВИПЕРЕДЖАЮЧОЇ ОСВІТИ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ"

Мотивація до навчання - одна із головних умов реалізації навчального процесу. Вона не тільки сприяє розвитку інтелекту, але і є рушійною силою удосконалення особистості в цілому. Формування мотивації у здобувачів освіти до навчально-пізнавальної діяльності є однією з головних проблем сучасної школи. ЇЇ актуальність обумовлена оновленням змісту навчання, постановою завдань формування у здобувачів освіти прийомів самостійного набуття знань, пізнавальних інтересів, життєвих компетенцій, активної життєвої позиції, введенням профільного навчання у старших класах.

14:21 13.05.2021

Подзарей Світлана Сергіївна "Корисні поради або "смаколики" для сучасних і креативних занять"

Сучасне покоління дітей дуже важко чимось здивувати, особливо якщо це стосується вивчення шкільних предметів. Але ж, мотивувати та зацікавлювати до вивчення матеріалу все ж таки потрібно. Уроки англійської мови, які жахають граматикою та купою незрозумілих слів, можна перетворити на дуже цікаве заняття, де лексика і граматика – це інструменти для гри і легкого запам’ятовування. Тож, пропоную декілька корисних порад стосовно того, як зробити уроки англійської (і не тільки) сучасними, цікавими і продуктивними.

14:18 13.05.2021

Карленко Н.В., Терещенко Н.Д. "РОЗРОБКА ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ, ПРОЄКТІВ, ПРОГРАМ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СУЧАСНОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (В СИСТЕМІ ВИПЕРЕДЖАЮЧОЇ ОСВІТИ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТК

РОЗРОБКА ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ОСВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЙ, ПРОЄКТІВ, ПРОГРАМ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СУЧАСНОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (В СИСТЕМІ ВИПЕРЕДЖАЮЧОЇ ОСВІТИ ДЛЯ СТАЛОГО РОЗВИТКУ)

14:16 13.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора