A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Комунальний заклад освіти
«Криворізький ліцей «Джерело»
Дніпропетровської обласної ради»

Відкрий свій розум та серце новим враженням і новим знанням!

Педагогічні ради

Дата: від до Скинути

Травнева педрада "На фінішній прямій 2023-2024 навчального року"

У Криворізькому ліцеї "Джерело" відбулася педагогічна рада. Традиційні питання травневої педради - про успішність учнів, про виконання навчальних планів і програм, про переведення до наступного навчального року.

10:20 30.05.2024

Педагогічна рада "Формула "4К" для підвищення якості освіти та розвитку й успіху особистості"

16 квітня 2024 р. у Криворізькому ліцеї "Джерело" відбулася педагогічна рада за темою "Формула "4К" для підвищення якості освіти та розвитку й успіху особистості" та нагородження доповідачів заходу, який провели педагоги в рамках XV Міжнародної виставки "Сучасні заклади освіти-2024".

09:42 16.04.2024

Педагогічна рада-аукціон на тему "Формування ключових компетентностей, як складова становлення успішної особистості здобувача освіти"

Наприкінці 2023 року в ліцеї відбулася педагогічна рада-аукціон на тему "Формування ключових компетентностей, як складова становлення успішної особистості здобувача освіти"

20:29 02.01.2024

Військово-патріотичне виховання в освітньому просторі ліцею «Джерело»

27.10.2023 в Криворізькому ліцеї «Джерело» відбулося засідання педагогічної ради з теми «Військово-патріотичне виховання в освітньому просторі ліцею «Джерело». Нетрадиційна форма проведення педради з використанням інтерактивних методів досягла своєї мети. Було розглянуто та обговорено низку питань, визначено пріоритетні напрями роботи. Наші педагоги продемонстрували вміння працювати в команді, виявили знання інноваційних технологій, педагогіки, методики, продемонстрували свою ерудицію, компетентність та професіоналізм.

11:35 28.10.2023

Педагогічна рада за темою "Система оцінювання здобувачів освіти як умова розвитку та реалізації потенціалу ліцеїстів"

Педагогічна рада за темою "Система оцінювання здобувачів освіти як умова розвитку та реалізації потенціалу ліцеїстів" відбулася у закладі 30.12.2021 р. Від традицій (виступи заступника директора з НВР Ісматуллаєвої Л.П., керівників предметних кафедр ліцею: Савчук С.М., Марініч І.В., Сокуренко О.М.) до інновацій (інтерактив). Головне - цікаво, змістовно, результативно.

19:02 24.01.2022

"Педагогіка здоров'язбереження та здоров'ятворення в умовах НУШ як домінанта процесу формування духовних цінностей особистості"

Брейнстормінг (іноді вживають як "брейнШтормінг") - відмінний спосіб включити творчий потенціал команди на максимум. В його основі - право кожного пропонувати будь-яку ідею і висловлюватися без обмежень. Це метод творчого пошуку стратегічних рішень для будь-якого питання. 

21:36 21.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора