A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Комунальний заклад освіти
«Криворізький ліцей «Джерело»
Дніпропетровської обласної ради»

Відкрий свій розум та серце новим враженням і новим знанням!

Чек-лист порад для ліцеїстів, батьків, педагогів

Дата: від до Скинути

Паніка - найбільший ворог. Поради для батьків і педагогів.

Один із факторів, які можуть суттєво вплинути на дитину, - це почуття невпевненості та паніки. У ці часи швидких змін та глобальної нестабільності, особливо під час епідемічних ситуацій, важливо знаходити шляхи, які допоможуть дітям управляти стресом та знайти внутрішню стійкість.

19:00 12.02.2024

Сім'я - це перше і головне соціальне середовище для дитини

Сім'я - це перше і головне соціальне середовище для дитини. У сім’ї вона розвивається, засвоює найважливіші норми поведінки, вчиться правильно діяти у предметному та соціальному світі. Спілкуючись із батьками, дитина пізнає світ своїх емоцій, бажань і прагнень.

18:58 11.02.2024

10 причин обіймати своїх дітей частіше

1. Обійми роблять нас щасливими! Коли ми обіймаємо іншу людину, наші залози в організмі вивільняють відомий вже нам гормон, а він, згідно з науковими дослідженнями, пов’язаний зі «щастям».

18:53 10.02.2024

Чек-лист "Дбаємо про своє психічне здоров'я"

Піклуватись про своє психічне здоров’я так само важливо, як і про фізичне. Хороша новина: вони тісно пов’язані, тож фізичні вправи, сон та харчування мають позитивний ефект і для тіла, і для психіки. Дотримуйтесь цих корисних звичок, і ваше життя буде в гармонії.

19:11 10.10.2023

Чим займається уповноважений Верховної Ради України з прав людини?

Порушили ваші права і свободи: куди звертатися? Мешканці Дніпропетровщини можуть звертатися щодо захисту своїх прав і свобод до Омбудсмана. А ще – до його Секретаріату та регіонального представника. Як це зробити – далі.

13:01 20.06.2023

Як підтримати дитину, якщо її близька людина на фронті

Поки рідні на фронті захищають життя дитини та її майбутнє в вільній Україні, дорослі, які лишаються поруч, мають підтримати її морально. Пояснити, чому саме тато / мама / брат або хтось інший із близьких людей так довго не буває вдома, рідко дзвонить, ризикує своїм життям… Допомогти впоратися із переживаннями, сумом, страхом втрати та іншими почуттями.

14:31 19.06.2023

5 способів самодопомоги, коли відчуваєте тривогу

Публікація підготована в межах проєкту «Посилення освітніх спроможностей психосоціальної підтримки та розбудова потенціалу служб психосоціальної підтримки в громадах у постраждалих внаслідок конфлікту областях України», виконавцем якого є Центр психічного здоров'я НаУКМА. Проєкт реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GIZ: Perspectives for Eastern Ukraine за підтримки Федерального уряду Німеччини.

11:26 15.06.2023

Пам'ятка батькам про почуття дитини

Ми створили цю пам’ятку, щоб батькам було легше зрозуміти, що відбувається із дитиною, що приховується за тою чи іншою її поведінкою, і як допомогти їй пережити складні почуття

20:44 09.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора