A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Комунальний заклад освіти
«Криворізький ліцей «Джерело»
Дніпропетровської обласної ради»

Відкрий свій розум та серце новим враженням і новим знанням!

Цивільний захист

Основні зусилля в ліцеї зосереджені на:

  • своєчасному виявленні умов для виникнення надзвичайної ситуації і негайному їх усуненні;
  • своєчасному плануванні заходів і дій сил цивільного захисту в разі виникнення надзвичайної ситуації;
  • удосконаленні системи оповіщення й інформування працівників і учнів про загрозу або виникнення надзвичайної ситуації.

В закладі розроблено та здійснено комплекс заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій з учасниками освітнього процесу в умовах виникнення надзвичайних ситуацій.

Постійно ведеться відповідна інформаційно-роз'яснювальна робота серед учасників освітнього процесу, в ліцеї поновлено інформаційно-довідкові куточки з цивільного захисту.

Проводяться практичні тренування з відпрацювання дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій терористичного характеру із залученням керівного складу ліцею, постійного складу працівників, особового складу спеціалізованих ланок ЦЗ.

Значна увага приділяється підтриманню у належному стані захисної споруди, готовності її до використання за призначенням.

В ліцеї створена структура цивільного захисту співробітників на випадок виникнення надзвичайної ситуації техногенного або природного характеру на території об'єкта або поблизу нього. Структурні підрозділи здатні забезпечити оповіщення, укриття учасників освітнього процесу у захисній споруді, надати необхідну інформацію підрозділам постійної готовності при необхідності їхнього залучення для ліквідації надзвичайної ситуації.

У закладі розроблено план заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій в умовах воєнного стану та план основних заходів оперативного реагування у разі виявлення вибухонебезпечних предметів на території ліцею або на небезпечній відстані від нього.

В ліцеї проводиться постійна робота з удосконалення об'єктових систем управління, зв'язку, оповіщення, взаємодії та інформування учасників освітнього процесу щодо характеру надзвичайних ситуацій і вжитих заходах.

З метою своєчасного виявлення ознак пожежі на ранній стадії, попередження про несправність та передачі тривожного оповіщення до пристроїв передавання пожежної тривоги заклад облаштовано пожежною сигналізацією та звуковою системою оповіщення про пожежу. Також для безпеки під час навчального процесу, при виникненні небезпечної ситуації в ліцеї в 2022 році було встановлено «Тривожну кнопку» для звернення до органів Національної поліції.

Дата: від до Скинути

Увага! Підозрілі предмети! Попіклуйтесь про свою безпеку!

Як діяти, якщо ви виявили підозрілий предмет? Будь-який підозрілий предмет, що знаходиться у незвичному для нього місці, може виявитися вибуховим пристроєм. Зовнішній вигляд знахідки може приховувати її справжнє призначення. Для камуфляжу вибухових пристроїв використовують звичайні побутові предмети: сумки, пакети, коробки, іграшки тощо.

19:55 15.09.2022

Алгоритм дій під час сигналу "Повітряна тривога"

Національна поліція України пропонує всім учасникам освітнього процесу ознайомитись з алгоритмом дій під час сигналу "Повітряна тривога". Попіклуйтесь про свою безпеку, дотримуйтесь усіх зазначених у рекомендаціях заходів!

23:34 05.09.2022

ФОСФОРНІ БОЄПРИПАСИ ТА ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ВІД НИХ

Фосфорні боєприпаси — тип запальних боєприпасів, споряджених білим фосфором. Крім авіабомб, фосфором начиняють авіабаки, артилерійські снаряди, ракети та реактивні снаряди, артилерійські міни і ручні гранати.

13:33 13.05.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора