A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Комунальний заклад освіти
«Криворізький ліцей «Джерело»
Дніпропетровської обласної ради»

Відкрий свій розум та серце новим враженням і новим знанням!

Новини

Дата: від до Скинути

⭐Вітаємо переможців обласного конкурсу з 🖥️інформаційних технологій для молодших школярів "Капітошка"!!!⭐

02 лютого відбувся обласний конкурс з інформаційних технологій для учнів 2-4 класів "Капітошка", організований Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді Дніпропетровської обласної ради.

19:08 27.02.2023

🎨🖌️Вітаємо переможницю обласного конкурсу 🖥️комп’ютерної графіки та анімації!!!🎨🖌️

Протягом січня-лютого тривав обласний конкурс комп’ютерної графіки та анімації, який щорічно проводиться Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді Дніпропетровської обласної ради.

19:01 27.02.2023

Ліцеїстам провели онлайн-відеоподорож світом юридичних професій

27 лютого 2023 року в рамках складеної угоди про співпрацю та плану спільних заходів між нашим ліцеєм і Харківським національним педагогічним університетом ім. Г.С. Сковороди, факультетом історії і права, кафедрою цивільно-правових дисциплін і трудового права імені професора О.І. Процевського відбулася онлайн-відеоподорож світом юридичних професій.

18:51 27.02.2023

Знову перші!

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ підсумкових протоколів проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення МАН України (заочне оцінювання робіт, постерний захист і виступ на науковій конференції) відділення Хімії та біології, секції Ботаніки МАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ!

18:40 27.02.2023

Ярмарок, в рамках міської волонтерської акції «Мільйон на дрони Перемоги»

11.02.2023 учнівське самоврядування та педагоги  Криворізького ліцею «Джерело» завітали зі своїми  смаколиками та виробами ручної роботи на благодійний ярмарок, який був проведений в ПК «Тернівський». Захід був проведений в рамках міського мистецького марафону #ЄднаймосяЗарадиПеремогиКР для збору коштів на дрони Перемоги . Щиро дякуємо  батькам, учням, педагогам, усім небайдужим , хто долучився до ярмарки.  Разом до Перемоги  

20:20 12.02.2023

Вітаємо переможця обласного етапу конкурсу-захисту НДР МАН України (відділення економіка)

МАЄМО ЩЕ ОДНЕ І МІСЦЕ! ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ підсумкових протоколів проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення МАН України (заочне оцінювання робіт, постерний захист і виступ на науковій конференції) відділення Економіки МАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

20:14 12.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора