A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Комунальний заклад освіти
«Криворізький ліцей «Джерело»
Дніпропетровської обласної ради»

Відкрий свій розум та серце новим враженням і новим знанням!

Учнівське самоврядування

Дата: від до Скинути

Cтатут учнівського самоврядування КЛ "Джерело"

Правління учнівського самоврядування, від імені ліцеїстів, виражаючи суверенну волю учнів, дбаючи про забезпечення прав і свобод людини – учня, та гідних умов її життя, піклуючись про зміцнення учнівського самоврядування в ліцеї, прагнучи розвивати і зміцнювати демократію в суспільстві, усвідомлюючи відповідальність перед Богом, власною совістю, попереднім, нинішнім та майбутнім поколінням учнів, приймає цей Статут – основний закон учнівського самоврядування Криворізького ліцею «Джерело».

14:02 01.09.2022

Положення про учнівське самоврядування ліцею

Організація учнівського самоврядування в КЗО «Криворізький ліцей «Джерело» ДОР» здійснюється, як процес організації учнями життєдіяльності свого колективу, керується Конституцією України, Законами України “Про загальну середню освіту”. Організація учнівського самоврядування базується на демократичних засадах у поєднанні з національними та загальнолюдськими принципами.

13:57 01.09.2022

Учнівське самоврядування «Лідери ХХІ ст.»

Учнівське самоврядування ліцею - добровільне об’єднання учнів, утворене для забезпечення участі ліцеїстів закладу в управлінні справами колективу свого класу і ліцею, вироблення навичок самоврядування, виявлення лідерського потенціалу, вміння працювати на засадах партнерства і гласності.

11:15 28.01.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора