A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Комунальний заклад освіти
«Криворізький ліцей «Джерело»
Дніпропетровської обласної ради»

Відкрий свій розум та серце новим враженням і новим знанням!

Чек-лист порад для ліцеїстів, батьків, педагогів

Дата: від до Скинути

Чим займається уповноважений Верховної Ради України з прав людини?

Порушили ваші права і свободи: куди звертатися? Мешканці Дніпропетровщини можуть звертатися щодо захисту своїх прав і свобод до Омбудсмана. А ще – до його Секретаріату та регіонального представника. Як це зробити – далі.

13:01 20.06.2023

Як підтримати дитину, якщо її близька людина на фронті

Поки рідні на фронті захищають життя дитини та її майбутнє в вільній Україні, дорослі, які лишаються поруч, мають підтримати її морально. Пояснити, чому саме тато / мама / брат або хтось інший із близьких людей так довго не буває вдома, рідко дзвонить, ризикує своїм життям… Допомогти впоратися із переживаннями, сумом, страхом втрати та іншими почуттями.

14:31 19.06.2023

5 способів самодопомоги, коли відчуваєте тривогу

Публікація підготована в межах проєкту «Посилення освітніх спроможностей психосоціальної підтримки та розбудова потенціалу служб психосоціальної підтримки в громадах у постраждалих внаслідок конфлікту областях України», виконавцем якого є Центр психічного здоров'я НаУКМА. Проєкт реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GIZ: Perspectives for Eastern Ukraine за підтримки Федерального уряду Німеччини.

11:26 15.06.2023

Пам'ятка батькам про почуття дитини

Ми створили цю пам’ятку, щоб батькам було легше зрозуміти, що відбувається із дитиною, що приховується за тою чи іншою її поведінкою, і як допомогти їй пережити складні почуття

20:44 09.03.2023

Ознаки та попередження професійного вигорання педагогів

Через високий рівень емоційної напруги вчителям/вихователям дуже часто доводиться стикатися із професійним вигоранням. Дуже важливою є профілактика вигорання та обізнаність у цій темі. Тож хочемо розповісти вам про ознаки та попередження цього явища.

11:29 07.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора