A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Комунальний заклад освіти
«Криворізький ліцей «Джерело»
Дніпропетровської обласної ради»

Відкрий свій розум та серце новим враженням і новим знанням!

Ліцеїсти та МАН

Дата: від до Скинути

Підводимо підсумки участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт 2022-2023 н. р.

Щиро вітаємо наших таланових учнів-учасників Малої академії наук України та вчителів-наукових керівників із завершенням Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2022-2023 н. р.!

08:10 02.06.2023

Талановиті діти – гордість родини, закладу освіти, регіону та України!

Безталанних дітей не буває. Обдарованість – це дар, який є у кожного! Але цей дар потребує кропіткої праці від самих дітей, а ще за підтримки люблячої родини та під керівництвом досвідчених професіоналів – у секціях, наукових і мистецьких гуртках, участь у фестивалях, конкурсах, змаганнях, олімпіадах...

23:35 09.03.2023

Знову перші!

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ підсумкових протоколів проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення МАН України (заочне оцінювання робіт, постерний захист і виступ на науковій конференції) відділення Хімії та біології, секції Ботаніки МАЄМО ПЕРЕМОЖНИЦЮ!

18:49 27.02.2023

Вітаємо переможця обласного етапу конкурсу-захисту НДР МАН України (відділення економіка)

МАЄМО ЩЕ ОДНЕ І МІСЦЕ! ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ підсумкових протоколів проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення МАН України (заочне оцінювання робіт, постерний захист і виступ на науковій конференції) відділення Економіки МАЄМО ПЕРЕМОЖЦЯ!

20:36 13.02.2023

Учні ліцею взяли участь в обласному етапі конкурсу захисту НДР МАН України

9 та 10 лютого ще троє наших талановитих ліцеїстів захищали науково-дослідницькі роботи у ІІ обласному етапі конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК України. На цей раз захист відбувався у наукових відділеннях Економіки та Технічних наук.

20:36 12.02.2023

Вітаємо переможців обласного етапу захисту НДР МАН України (секція етнології та журналістики)

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ підсумкових протоколів проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Дніпропетровського відділення МАН України (заочне оцінювання робіт, постерний захист і виступ на науковій конференції) відділень "Історія" та "Філософії та суспільствознавства" МАЄМО ДВОХ ПЕРЕМОЖЦІВ!

20:35 06.02.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора