A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Комунальний заклад освіти
«Криворізький ліцей «Джерело»
Дніпропетровської обласної ради»

Відкрий свій розум та серце новим враженням і новим знанням!

Новини

Дата: від до Скинути

Вітаємо переможців міської природоохоронної акції "Збережемо первоцвіти - 2024"!

За вікном майже літо. Вже відчувається подих спеки і канікул! А ми згадаємо як рятували первоцвіти. І нагадаємо про важливість бережного ставлення до природи не лише навесні, а цілий рік!

20:21 25.05.2024

Директора КЛ "Джерело", Наталію Карленко, нагородили нагрудним знаком "За заслуги перед містом" І ступеня

Щирі вітання нашій Наталії Вікторівні Карленко, директору КЗО "Криворізький ліцей "Джерело" ДОР", з високою нагородою - нагрудним знаком "За заслуги перед містом" І ступеня! Вітаємо!!!

18:43 22.05.2024

Вітаємо переможця обласного конкурсу науково-дослідницьких та творчих робіт для учнівської молоді «На крилах єдності»

Вітаємо Сичова Дмитра, учня 11 класу, з ІІ місцем обласного конкурсу науково-дослідницьких та творчих робіт для учнівської молоді «На крилах єдності».

18:08 20.05.2024

Важливо знати про сказ

Сказ це надзвичайно небезпечна інфекційна хвороба, яка супроводжується тяжким ураженням центральної нервової системи і завжди закінчується смертю. Щорічно від сказу в світі гинуть від 20 до 70 тисяч людей, через низьку доступність медичної допомоги та антирабічної вакцини.

17:36 20.05.2024

Щодо організації харчування в закладі

Реформа системи харчування у закладах освіти, розпочата в Україні у 2020 році, – це важливий крок до здоров’я і щастя дитини та суспільства тощо. Наразі це комплекс заходів, метою яких є зміна системи харчування – від норм споживання, технологічних процесів, підходу до закупівлі продуктів, послуг харчування та обладнання харчоблоків до поведінкових аспектів і суспільного сприйняття та розуміння здорового харчування й корисних харчових звичок.

17:35 20.05.2024

Курси підвищення кваліфікації "Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні мед допомоги із використанням керівництва mh GAP"

У січні-лютому 2024р. 4 медичних працівників закладу (Василенко Л.О., Рябоконенко М.В., Ляшенко О.О., Грановська С.М.) пройшли курси (два рівні) "Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні мед допомоги із використанням керівництва mh GAP", які були створені за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської.

17:34 20.05.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора