A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Комунальний заклад освіти
«Криворізький ліцей «Джерело»
Дніпропетровської обласної ради»

Відкрий свій розум та серце новим враженням і новим знанням!

Новини

Дата: від до Скинути

Щодо організації харчування в закладі

Реформа системи харчування у закладах освіти, розпочата в Україні у 2020 році, – це важливий крок до здоров’я і щастя дитини та суспільства тощо. Наразі це комплекс заходів, метою яких є зміна системи харчування – від норм споживання, технологічних процесів, підходу до закупівлі продуктів, послуг харчування та обладнання харчоблоків до поведінкових аспектів і суспільного сприйняття та розуміння здорового харчування й корисних харчових звичок.

17:35 20.05.2024

Курси підвищення кваліфікації "Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні мед допомоги із використанням керівництва mh GAP"

У січні-лютому 2024р. 4 медичних працівників закладу (Василенко Л.О., Рябоконенко М.В., Ляшенко О.О., Грановська С.М.) пройшли курси (два рівні) "Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні мед допомоги із використанням керівництва mh GAP", які були створені за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської.

17:34 20.05.2024

Вітаємо переможця Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України

Вітаємо Руслана Плотнікова, учня 11-Г класу (профіль математика) та Максима Вікторовича Кукушкіна, вчителя інформатики, з ПЕРЕМОГОЮ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ науково-дослідницьких робіт МАН України (наукова секція "Фінанси, банківська справа та страхування"). 

22:43 15.05.2024

Учнівський колектив КЗО «КЛ «Джерело» ДОР» переможець міської акції «Тиждень Землі»

Екологічне мислення - важлива складова формування свідомості людини! Наші учні - найдобріші, найпрацьовитіші та завжди готові до добрих справ! Особливо, що стосується нашого дому - України та планети Земля!

12:56 15.05.2024

Обласний семінар "Ліцеї Дніпропетровщини: курс на європейські стандарти. Розбудова сучасного академічного ліцею"

25 квітня 2024 року на базі КЗО "Криворізький ліцей "Джерело" ДОР" відбувся обласний семінар "Ліцеї Дніпропетровщини: курс на європейські стандарти. Розбудова сучасного академічного ліцею".

20:38 25.04.2024

Романенко Ольга, учениця 11-В класу КЛ "Джерело"- учасниця IV етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

З 4 квітня по 8 квітня 2024 р. у місті Чернівці проходив IV етап Всеукраїнської олімпіади з історії. Наш ліцей був представлений ученицею 11-В класу Романенко Ольгою, яка за результатами здобула Диплом учасника та грант на навчання в Київському інституті економіки.

20:28 22.04.2024

Учні ліцею відвідали наукові лабораторії фізико-математичного факультету КДПУ

У рамках підписаного договору про спільну діяльність між Криворізьким ліцеєм "Джерело" та Криворізьким державним педагогічним університетом 19 квітня 2024 р. відвідали наукові лабораторії фізики, математики та робототехніки. По завершенню всі бажаючі мали змогу випробувати себе у скелелазінні.

20:19 19.04.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора