A A A K K K
для людей з порушеннями зору

Комунальний заклад освіти
«Криворізький ліцей «Джерело»
Дніпропетровської обласної ради»

Відкрий свій розум та серце новим враженням і новим знанням!

Новини

Дата: від до Скинути

Вітаємо переможця обласного конкурсу журналістських есе "Усі ці місяці війни"

Щиро вітаємо Клима Цветкова, учня 9 класу, з ІІІ місцем обласного конкурсу журналістського есе "Усі ці місяці війни" у номінації "Допомагаючи іншим, допомагаю собі". Серед 17 представлених у цій номінації робіт - наш Клим - серед найкращих у Дніпропетровській області!

18:17 12.03.2024

Команда ліцею серед півфіналістів міського проєкту «Шкільний батл»

Шкільна родина, у нас для вас є приємна новина. Завершися відбір півфіналістів другого сезону «Шкільного батлу». Серед 16 щасливчиків, що боротимуться за перемогу наш ліцей! Дякуємо всім, хто долучився, хто допомагав пройти підготовчий етап. Бажаємо перемоги у фіналі!

12:28 05.03.2024

Вітаємо переможців міського турніру з баскетболу серед учнівської молоді (юнаки) пам'яті почесного громадянина м. Кривого Рогу В.М. Гурова

23 лютого 2024 року відбулася фінальна гра в рамках міського турніру з баскетболу серед учнівської молоді (юнаки) пам'яті почесного громадянина м. Кривого Рогу В.М. Гурова, присвяченого 80-й річниці визволення міста від нацистських згарбників. Баскетбольна команда Тернівського району стала чемпіонами, отримавши І місце за результатами змагань.

18:36 23.02.2024

Долучайтесь до проєкту «БРАМА» – це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації

Долучайтесь до проєкту «БРАМА» – це синергія громадян, приватного та державного секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі.

21:45 21.02.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора